Monogrammist 20. Jh.
Heiliger Georg - der Drachentöter, monogrammiert EM, Hinterglasmalerei, Bildausschnitt 28,5 x 20 cm, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
14.08.2017 - 15:25
- Vyvolávací cena:
Monogrammist 20. Jh.
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 14.08.2017 - 15:25 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 31.07. - 09.08.2017 |